Untitled Document
 
 
MAKELSAN, LevelUps Serisi Kesintisiz Güç Kaynağı ile 13.TESİD Yenilikçi Ürün Ödülünü aldı.
 
30.01.2015
Three Level Teknolojili Yüksek Verimli "LEVELUPS Serisi Kesintisiz Güç Kaynağı" ile MAKELSAN, Türk Elektronik Sanayicileri Derneği (TESİD) tarafından düzenlenen 13. Yenilikçilik ve Yaratıcılık Ödülleri Töreninde "Yenilikçiliğin Ticarileştirilmesi Ödülü" 'ne layık görüldü.

TESİD'in kuruluşunun 25. yılında, Işık Üniversitesi Maslak kampüsünde düzenlenen ödül töreninde HAVELSAN (Uçuş Görev Planlama Sistemi), ASELSAN (Yazılım Tabanlı Telsizler ? HF Telsiz Ailesi), AVEA (Mobil Uzaktan Kontrol Yeteneği) ile ödül alırken , Yönetim Kurulu Üyeleri ile ( Ali Aytemiz, Suat Bilgin, Hakan Akşehirli ) tam katılım gösteren MAKELSAN , LevelUps Serisi Kesintisiz Güç Kaynağı ile ödülünü TESİD Yönetim Kurulu Başkanı C.Müjdat Altay'dan aldı.

Gerçek Three Level Doğrultucu ve Evirici teknolojisine sahip, çıkış güç faktörü (output power factor) 1 olan LevelUps serisi kesintisiz güç kaynağı ile %96 ya varan verim ile en üst düzeyde enerji tasarrufu sağlanırken, çıkış güç faktörü 0,8 UPS lere göre de %25 daha fazla aktif güç sağlanır.

Ürünü incelemek için tıklayınız..

   
 
Untitled Document
 
Basın
Haberler
Blog
Newsletter
 
Bizi takip edin
Teknik Destek
E-mail : support@makelsan.com.tr
Skype : makelsansupport
 
Newsletter
Takip için mail listemize kaydolun