Untitled Document
 
 
MAKELSAN, MPC Serisi Yüksek Hızlı Statik Voltaj Regülatörü ile 14.TESİD Yenilikçi Ürün Ödülünü aldı.
 
28.01.2016
IGBT PWM Kontrollü Yüksek Hızlı "MPC Serisi Dijital Kontrollü Statik Voltaj Regülatörü" ile MAKELSAN, Türk Elektronik Sanayicileri Derneği (TESİD) tarafından düzenlenen 14. Yenilikçilik ve Yaratıcılık Ödülleri Töreninde "Yenilikçi Ürün Ödülü" 'ne layık görüldü.

TESİD'in kuruluşunun 26. yılında, Işık Üniversitesi Maslak kampüsünde düzenlenen ödül töreninde NETAŞ (Nova Msp Medya Guvenlik Platformu), ASELSAN (Hzr Suüstü Gemileri Için Torpido Karsı Tedbir Sistemi ), ARÇELİK ( BEKO 300TR Yazar Kasa) ile ödül alırken , Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Aytemiz, Hakan Akşehirli, Suat Bilgin ve Ar-ge Ekibi ile tam katılım gösteren MAKELSAN , MPC Serisi Statik Voltaj Regülatörü ile ödülünü TESİD Yönetim Kurulu Başkan Vekili Prof. DR. Sıddık Yarman 'dan aldı.

PWM Kontrollü, Yüksek Hızlı, Dijital Kontrollü Statik Voltaj Regülatörü ; Laboratuar Cihazları, Medikal Görüntüleme Sistemleri, Haberleşme Sistemleri, Güvenlik Tarayıcıları ve CNC Makinaları gibi çok Hassas Ekipmanları Korumak için Tasarlandı. Dijital Kontrollü IGBT PWM tabanlı MPC Serisi Statik regülatör mükemmel hassasiyette (±%1) ve cok yüksek hızda regülasyon (<30ms, 2000V/s) yapabilmektedir.     
 
Untitled Document
 
Basın
Haberler
Blog
Newsletter
 
Bizi takip edin
Teknik Destek
E-mail : support@makelsan.com.tr
Skype : makelsansupport
 
Newsletter
Takip için mail listemize kaydolun