Untitled Document
 
 
MAKELSAN, MSTS Serisi Statik Transfer Anahtarı ile 15.TESİD Yenilikçi Ürün Ödülü'nü aldı.
 
06.02.2017
MAKELSAN, "MSTS Serisi Statik Transfer Anahtarı" ile Türk Elektronik Sanayiciler Derneği (TESİD) tarafından 24 Ocak 2017 tarihinde düzenlenen 15. TESİD Yenilikçilik Yaratıcılık Ödülleri'nde "Yenilikçi Ürün" dalında ödüle layık görüldü.

Işık Üniversitesi'nde düzenlenen törende ASELSAN (Yaratıcı Fikir Ödülü), Vestel (Ürün Geliştirme Süreci Ödülü) ve Arçelik (Yenilikçiliğin Ticarileştirilmesi Ödülü) ödül kazanan kuruluşlar arasındaydı. Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Aytemiz, Suat Bilgin, Hakan Akşehirli ile törene katılım gösteren MAKELSAN, ödülünü MSTS Serisi Statik Transfer Anahtarı ürünü ile TESİD Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Sıddık Yarman'dan aldı.

MAKELSAN STS, güç kesintilerine karşı aktif koruma ve yüksek güç kalitesi sağlarken, bağımsız kaynak girişleri arasında kesintisiz ve güvenilir statik transfer sağlar. Seçili kaynak limitler dışına çıktığında yük otomatik olarak alternatif kaynağa aktarılmaktadır. Transfer sonrası seçili kaynaktaki sorun giderildiğinde sistem bu kaynağa geri transferde bulunur. Bu transfer iki kaynakta senkron ise kesintisiz gerçekleşir.

MAKELSAN Statik Transfer Anahtarları, 3 faz giriş 3 faz çıkış olarak 60A'den 630A'e kadar mevcuttur.

 
Untitled Document
 
Basın
Haberler
Blog
Newsletter
 
Bizi takip edin
Teknik Destek
E-mail : support@makelsan.com.tr
Skype : makelsansupport
 
Newsletter
Takip için mail listemize kaydolun