Untitled Document
 
 
Makelsan A.Ş, Kayseri'de 'Komple Güç Sistemleri' konulu seminer düzenledi
 
22.03.2017
Türkiye'de kesintisiz güç sistemleri sektörünün öncü kuruluşlarından Makelsan, sektördeki gelişmeler üzerine Türkiye'deki bilgilendirme toplantılarına ve seminerlerine devam ediyor.

Makelsan 40 yıllık bilgi birikimini, yeni geliştirdiği ürünleri ve teknolojide geldiği son çalışmalarını kuruluşundan bu yana ülkemizin çeşitli üniversitelerine, sivil toplum kuruluşlarına, sanayicisine, yerinde ve ilgili kuruluşlara anlatmaktadır.

Yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan ve son yılların en hızlı büyüyen firmaları arasında yer alan Makelsan, kesintisiz güç sistemleri sektöründe öncü olmasının verdiği sorumlulukla hareket ederek teknolojideki son gelişmeleri anlatmak üzere Anadolu'nun sanayi merkezi olan Kayseri'de 9 Mart 2017 tarihinde yüksek katılımlı ve ana teması "Komple Güç Sistemleri" olan bir seminer düzenledi.

Yoğun katılımın sağlandığı seminerde, sektörün ihtiyacı olan ürünler hakkında bilgi paylaşımı yapıldı. Seminerde statik kesintisiz güç kaynakları, dinamik kesintisiz güç kaynakları ve uygulamaları, enerji verimliliği, voltaj regülatörü ve entegre sistem çözümleri konusunda katılımcılara geniş bilgilendirme sağlandı. Sektörün ihtiyacı olan tüm alternatif güç ve buna bağlı çözümler konusunda teknik detayların paylaşıldığı seminer katılımcıların soruları ile devam etti.

Makelsan yönetimi benzer seminerlerin arttırılacağını, böylelikle tüm sektör ve ilgili hedef müşterileri ile sıcak temasın devam ettirilerek enerji sektöründeki gelişmeler üzerine aktarımların sürdürüleceğini belirtti.

 
 
Untitled Document
 
Basın
Haberler
Blog
Newsletter
 
Bizi takip edin
Teknik Destek
E-mail : support@makelsan.com.tr
Skype : makelsansupport
 
Newsletter
Takip için mail listemize kaydolun