Untitled Document
TR
Untitled Document
 
HABERLER

Anasayfa / Haberler
MAKELSAN, %100 KENDİ ÜRETİMİ OLAN İLK VE TEK YERLİ ENERJİ DEPOLAMA SİSTEMİNİ TANITTI.
 

 15.11.2018

©Makelsan


Sponsoru olduğumuz Türkiye?nin en büyük enerji etkinliği 11. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı, 8-9 Kasım'da Ankara da gercekleşti. Enerji sektörünün önde gelen yerli-yabancı profesyonellerini, yabancı bakanları ve yabancı yatırımcıları bir araya getiren organizasyonda Türkiye'nin kesintisiz enerji lideri Makelsan, enerji yönetimi alanında bir ilke imza atarak %100 olarak kendi ürettiği, Türkiye'nin İlk ve Tek Yerli Enerji Depolama Sistemini tanıttı.
Halihazırda uluslararası projelerde kullanılmakta olan, Avrupalı elektrik üreticilerinin belirlediği kritelerin çok üzerinde performansıyla yetkinliğini kanıtlayan 'DRM Enerji Depolama Sistemi' şimdi ulusal enerji devrimine önderlik etmek üzere Türkiye'de pazara sunuldu.
2023 yılında yenilenebilir enerji kaynakları payının %30 a çıkarılması hedefi doğrultusunda Türkiye'de artan yenilenebilir enerji yatırımları ile birlikte şebeke sorunlarının minimize edilmesi ve ilave şebeke yatırımlarının azaltılması için yeni teknolojiler geliştiren Makelsan, sundugu yeni 'DRM - Enerji Depolama Sistemi' ile enerji sanayinin verimliliğini arttırmayı hedefliyor ve maliyetleri minimuma indirerek, katma değerli çözümler keşfetmek isteyen enerji sektörü profesyonellerine global standartlarda mükemmel bir yerli olanak sunuyor.

 
 
NEWSLETTER

Takip için mail listemize kaydolun.


PAZARLAMA ve HALKLA İLİŞKİLER

Email: marketingmakelsan.com.tr
 
Telefon: +90 216 428 65 80
DİĞER HABERLER
Türkiye'nin en büyük enerji etkinliği EIF 2018 fuarı sponsuru olduk.
Endonezya 2018 Asya Oyunları'nda Kesintisiz Enerji, Makelsan Mobil Güç Sistemleri ile sağlanıyor!
Rusya'nın en büyük elektrik fuarı Electro 2018'e katıldık.
Rusya'nın FIFA 2018 e ev sahipliği yapacak Olimpiyat Stadyumları'nın kesintisiz enerjisi Makelsan'dan !
Mısır Demiryolları İçin Kesintisiz Enerji MAKELSAN UPS Sistemleri İle Sağlandı