Untitled Document
TR
Untitled Document
 
BAŞARI HİKAYELERİ

Anasayfa / Başarı Hikayeleri
TOSHIBA MEDİKAL SİSTEMLER , 100’DEN FAZLA HASTANEDE MAKELSAN GÜÇ KAYNAKLARINI TERCİH ETTİ.

 Bir dizi elektrik kesintisi yaşadık ve Makelsan Ups Sistemleri her durumda kusursuz bir şekilde kritik koruma görevini gerçekleştirdi.  

Medikal Sistemler sağlayıcısı olarak, Sağlık Sektörü'nde kullanılan yeni teknolojilerin yedekleme ve yüksek kullanılabilirlik sağlamak için sağlam bir fiziki altyapıya ihtiyaç duyduğunun farkındayız. Enerji maliyetleri yükseldikçe, sistemin verimli olması gerekiyor. Kullanılabilirlik sürekli olmalı ve çözüm kati standartlara ve yönetmeliklere uymak zorunda.

Tıbbi Ekipmanlarımıza kesintisiz ve yüksek kaliteli güç sağlamak için , medikal standartlara uygun ve yüksek kullanılabilirlik sağlayan, güvenilir bir güç koruması olan 60-80-120-160kVA LevelUps ve Boxer Serisi Makelsan UPS Sistemlerini kullandık. Medikal ekipmanlarımızın ve hastaların güvenilirliği için 100'den fazla hastanede Makelsan Kesintisiz Güç Kaynaklarını kullandık. Bir dizi elektrik kesintisi yaşadık ve Makelsan Ups Sistemleri her durumda kusursuz bir şekilde kritik koruma görevini gerçekleştirdi.

Makelsan güç koruma çözümlerinin güvenilirliği sayesinde bölümümüz güç/enerji belirsizliği ile uğraşmak yerine, tıbbi sistemlerin uygulanması ve destek üzerine odaklanabiliyoruz.Makelsan çalışanlarına, şirketimiz için yüzlerce üniteden fazla Makelsan UPS kurulumu konusunda seçkin çalışmaları ve destekleri için teşekkür ederiz. Satış departmanından teknik servise kadar olan ekibin iyi performansı hem kalite hem de güvenlik açısından takdir edilmiştir. Tüm teknik özelliklerde Makelsan Ups sistemlerinin kalitesi ile çok memnun kaldık. Ekleyebileceğim başka birçok şey var, ama esas olarak tüm hizmetler için teşekkür etmek istiyorum.


Adel Shourbagy
Toshiba Medical Systems Africa/Mid-EastİLGİLİ ÜRÜNLER


ONLINE UPS
LevelUps Serisi 10 - 1000 kVA

ÜRÜNE GÖZAT  
 

ONLINE UPS
Boxer Serisi 10 - 120 kVA

ÜRÜNE GÖZAT  
 
 
UYGULAMALAR & SEKTÖRLER  
TÜRKİYE İŞ BANKASI
TOSHIBA MEDİKAL SİSTEMLER
FUJIFILM
DOMINOS PİZZA CHAIN REST.
VODAFONE
 
Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz.
Detaylı bilgi almak için Çerez Politikamızı ve Aydınlatma Metnimizi inceleyebilirsiniz.