Untitled Document
TR
Untitled Document
 
KURUMSAL

Anasayfa / Kurumsal / Değerlerimiz
İNOVASYON, KALİTE VE SÜRDÜREBİLİRLİK KÜLTÜRÜMÜZÜN YAPI
TAŞLARIDIR.
YENİLİKÇİLİK VE SÜREKLİ İYİLEŞTİRME

Kuruldugu günden bu yana güçlü Ar-Ge kültüründen beslenen Aytemiz-Makelsan?da, ulusal ve uluslararası endüstrilerin değişen ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla, en ileri teknolojileri ve en yenilikçi yöntemleri kullanarak ürün portfoyümüzü sürekli geliştiriyoruz. Sürekli iyileştirmeyi organizasyonumuzun bütününe yayıyor, yenilikçi ve yaratıcı çalışan kültürünü destekliyoruz.
ÖNCÜ TEKNOLOJİLER GELİŞTİREN DÜNYA STANDARTLARINDA AR-GE

Mühendislik gücüne, laboratuar altyapısına yaptıgımız yatırımlar, yurtiçi ve yurtdışı araştırma kurumları ve üniversitelerle yapılan ortak çalışmalar sayesinde Ar-Ge Merkezimizde;
 • Enerji kalitesi ve verimliliği alanında yüksek basarı oranı yakalama, referans ürün geliştirme süreclerini hızlandırma,
 • Çevreye etkileri minimum, yüksek performanslı, verimli, yenilikçi ürünler geliştirme,
 • Güç kalitesi konusunda dünyada belirlenen uluslararası standartların üzerinde gelişmeler sağlama çalışmalarına odaklanıyoruz.
 • KALİTEYE ADANMIŞ, MODERN ÜRETİM SİSTEMİ

  Tüm üretim proseslerini kendi bünyesinde, donanımlı kadro ve sürekli iyileştirme prensibi ile gerçekleştiren Aytemiz-Makelsan, bu sayede üretimin her aşamasında verimli ve esnek süreçlerle, kaliteyi güvence altına almıştır.
  Yaşamın tüm alanlarında sürdürülebilirliği destekleyen kesintisiz enerjinin daha ekonomik, daha güvenilir ve daha verimli hale getirilmesi için Aytemiz-Makelsan, kaliteye adanmıs yerli üretime ve iş gücüne yatırım yapmaya aralıksız devam ediyor.
   
  PCB / Elektronik Kart Dizgi Birimi
  Günlük yaklaşık 350.000 SMD komponent, dizgi kapasitesine sahip, yüksek hassasiyetli gelişmiş otomatik SMD dizgi hattı ile Aytemiz-Makelsan ürünlerinde kullanılan tüm elektronik kartlar IPC Standartlarına uygun olarak üretilmektedir.
  Alüminyum Soğutucu Birimi
  Aytemiz-Makelsan bünyesinde son işleme tabi tutulan aluminyum soğutucu profiller soğutmak ihtiyacını kusursuz şekilde karşılıyor ve yüksek kalitede soğutma yüzeyleri ile Aytemiz-Makelsan ürünlerindeki kaliteyi garanti ediyor.
  Trafo Üretim Birimi
  Tüm Aytemiz-Makelsan ürünlerinde kullanılan kuru tip sac trafo ve ferit bobinleri, bobin sarma makineleri ile donatılmış trafo üretim tesisinde üretilmektedir.
   
  MİSYONUMUZ  
   
   
  Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz.
  Detaylı bilgi almak için Çerez Politikamızı ve Aydınlatma Metnimizi inceleyebilirsiniz.